wtorek, 23 sierpień 2022 16:16

Czy kurs językowy online może pozwolić Ci zdobyć odpowiednie kompetencje językowe?

kursy językowe online kursy językowe online Gerelis

Na temat kursów językowych prowadzonych online narosło wiele mitów. Wiele osób sądzi, że są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo de facto wymagają tylko i wyłącznie samodzielnej pracy nad każdą umiejętnością, czyli mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Ale tak być nie musi. W końcu dużo zależy od stopnia zaangażowania szkoły językowej. Warto zdecydować się na ofertę Gerelis z Wrocławia i wybrać kursy prowadzone metodą naturalną. Dowiedz się więcej na ten temat i zapisz się już dziś!

Czym charakteryzuje się kurs językowy online oferowany przez szkołę językową Gerelis? 

Przede wszystkim szkoła językowa Gerelis oferuje kursy językowe online na wszystkich poziomach od A1 do C2. Na kurs może zatem zapisać się osoba, która zna już język obcy na pewnym poziomie albo taka, która chce się go nauczyć od podstaw. Dostępne są kursy online angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia online, podobnie jak stacjonarne organizowane w szkole językowej w centrum Wrocławia są prowadzone przez native speakerów, a także polskich lektorów języka angielskiego, niemieckiego czy też hiszpańskiego. Mogą być prowadzone w trybie 50/50, czyli 50% zajęć z native speakerem i 50% z lektorem języka obcego albo w całości przez native speakera od poziomu B2 i takie same zasady obowiązują w przypadku kursów językowych online. Wystarczy mieć do dyspozycji sprzęt z dostępem do Internetu o odpowiedniej szybkości i przepustowości. Kursy odbywają się na platformie Zoom, zatem należy sprawdzić, czy spełnia się wymogi platformy elearningowej.

Dzięki temu można uczestniczyć w kursie bez przeszkód. Jest to o tyle istotne, że zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym i oparte są na metodzie naturalnej, czyli konwersacji. Nie może być zatem mowy o przerywaniu dźwięku czy obrazu. Również na zajęciach online wykorzystywana jest stosowanie gier i zabaw językowych. Na kursie online nie ma jedynie zwierząt, które obecne są w szkole stacjonarnej Gerelis. W tym samym budynku znajduje się bowiem dom tymczasowy i zwierzęta swobodnie przemieszczają się po salach, gdzie odbywają się kursy. Poza tym można liczyć na wszystkie udogodnienia kursu, a dodatkowo otrzymuje się audiobook z autorskimi materiałami szkoły. Zajęcia nie odbywają się w oparciu o tradycyjne podręczniki, zatem są znacznie ciekawsze. Ponadto podobnie jak w trybie stacjonarnym odbywają się w małych grupach, które liczą od 4 do 6 osób.     

kursy językowe gerelis wrocław

Dzięki kursowi online możesz pogodzić swoje inne obowiązki bez wychodzenia z domu

          

Jak szybkie postępy możesz robić, decydując się na kurs językowy online?  

Metody nauki sprawiają, że na kursie językowym online możesz robić naprawdę szybkie postępy. Już po jednym semestrze możesz nauczyć się posługiwać językiem obcym w stopniu komunikatywnym i poprawić swoje kompetencje językowe o co najmniej jeden stopień. Przede wszystkim znika bariera językowa i nie ma się problemów z posługiwaniem się danym językiem obcym w codziennych sytuacjach. Można o wykorzystać podczas wakacji albo pracy poza granicami Polski. Trzeba również zaznaczyć, że coraz więcej firm wymaga znajomości języka obcego na poziomie B2 lub C1, a zapisując się na taki kurs można przejść przez wszystkie szczeble edukacji i od poziomu podstawowego przejść aż do poziomu eksperckiego. Liczy się tu przede wszystkim samozaparcie, choć zajęcia są prowadzone w na tyle przystępnej formie, że nauka jest naprawdę przyjemna. Jeżeli chcesz poznać wszystkie korzyści zapisania się na kurs językowy online, sprawdź informacje na stronie: https://gerelis.pl/aktualnosci/jakie-sa-zalety-kursow-jezykowych-online/. Dzięki temu podejmiesz decyzję, czy zapisać się na kurs stacjonarny czy też online.       

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Jak kłaść obrzeża trawnikowe?
  Jak kłaść obrzeża trawnikowe?

  Projektowanie estetycznego i miłego dla oka ogrodu wymaga zastosowania różnych elementów; w tym między innymi obrzeży trawnikowych. Pozwala to na wyodrębnienie rabatek i drzewek, wyznaczenie ścieżek, ale także podzielenie ogrodu na funkcjonalne strefy. W dzisiejszym artykule skupimy się na tym, jak kłaść obrzeża trawnikowe.

  Written on poniedziałek, 26 wrzesień 2022 15:17
 • Sprytne sposoby na ożywienie wnętrza
  Sprytne sposoby na ożywienie wnętrza

  Minimalistyczne wykończenie wnętrz jeszcze do niedawna dominowało w niemal każdym domu. Mówi się w końcu, że ograniczenie kolorów i dodatków do minimum wiąże się z niesamowitym poczuciem harmonii i spokoju.

  Written on sobota, 17 wrzesień 2022 11:53
 • Jesień w ogrodzie – czas zadbać o meble ogrodowe
  Jesień w ogrodzie – czas zadbać o meble ogrodowe

  Jesień to czas spadających liści, które mienią się rozmaitymi kolorami w słońcu. To również czas, gdy dni robią się coraz krótsze, a częściej wita nas pochmurna i deszczowa niż słoneczna aura. Jesiennych warunków nie lubią meble ogrodowe.

  Written on środa, 14 wrzesień 2022 09:42
 • Otulacze dla noworodków - co warto wiedzieć?
  Otulacze dla noworodków - co warto wiedzieć?

  Każdy rodzic chce możliwie jak najlepiej dla swojego dziecka. Robią wszystko, aby otrzymało jak najlepsze wykształcenie, uczą go dobrego wychowania czy też rzecz jasna dbają o jego zdrowie.

  Written on środa, 14 wrzesień 2022 09:35
 • Jak oddzielić salon od kuchni? 6 sprawdzonych sposobów
  Jak oddzielić salon od kuchni? 6 sprawdzonych sposobów

  Do niedawna kuchnię i salon traktowaliśmy jako dwa zupełnie odrębne pomieszczenia. Obecnie ten trend mocno się zmienia, dlatego też można zaobserwować jak w wielu mieszkaniach przodują rozwiązania otwarte – w tej sytuacji kuchnia połączona jest z pokojem dziennym.

  Written on środa, 07 wrzesień 2022 09:06
 • Bóle mięśni – co je powoduje? Jak sobie z nimi radzić?
  Bóle mięśni – co je powoduje? Jak sobie z nimi radzić?

  Od czasu do czasu każdego mogą boleć mięśnie np. po dużym wysiłku fizycznym. Jednak niektórym osobom ból ten towarzyszy przez dłuższy czas.

  Written on sobota, 03 wrzesień 2022 14:26
 • Ubranie idealne z dzianiny?
  Ubranie idealne z dzianiny?

  Dzianina to materiał uniwersalny i można ubrać się w w dzianinę w zimę i lato. Jakie ma plusy? Czy faktycznie jest taka wygodna jak piszą i dlaczego warto ją mieć w swojej szafie, w domu?

  Written on środa, 31 sierpień 2022 09:00
 • Czym są dźwigary wentylatorów?
  Czym są dźwigary wentylatorów?

  W nowoczesnych systemach wentylacyjnych w różnego rodzaju budynkach niezbędnym elementem konstrukcyjnym są dźwigary wentylatorów.

  Written on wtorek, 30 sierpień 2022 12:02
 • Niebanalne pomysły na prezent urodzinowy dla Mamy. Zainspiruj się!
  Niebanalne pomysły na prezent urodzinowy dla Mamy. Zainspiruj się!

  Mama jest jedną z najważniejszych osób w naszym życiu. To dzięki Niej znaleźliśmy się na tym świecie. Przez wiele lat dbała o nas, opiekowała się i zapewniała wszystko, co najlepsze. Jej rocznica urodzin to idealna okazja, aby okazać wdzięczność.

  Written on piątek, 26 sierpień 2022 17:13
 • W jakich godzinach dostępne są sklepy otwarte w niedzielę?
  W jakich godzinach dostępne są sklepy otwarte w niedzielę?

  Obecnie nie ma zbyt wielu sklepów otwartych w niedzielę. Jest to szczególnie problematyczne w najmniejszych miejscowościach, gdzie w ten dzień naprawdę trudno zrobić zakupy. W miastach sytuacjach wygląda niewiele lepiej. Sklep otwarty w niedzielę to prawdziwy rarytas, a ci, którzy mieszkają w pobliżu takiego punktu, mogą mówić o prawdziwym szczęściu.

  Written on czwartek, 25 sierpień 2022 12:01