wtorek, 23 sierpień 2022 16:16

Czy kurs językowy online może pozwolić Ci zdobyć odpowiednie kompetencje językowe?

kursy językowe online kursy językowe online Gerelis

Na temat kursów językowych prowadzonych online narosło wiele mitów. Wiele osób sądzi, że są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo de facto wymagają tylko i wyłącznie samodzielnej pracy nad każdą umiejętnością, czyli mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Ale tak być nie musi. W końcu dużo zależy od stopnia zaangażowania szkoły językowej. Warto zdecydować się na ofertę Gerelis z Wrocławia i wybrać kursy prowadzone metodą naturalną. Dowiedz się więcej na ten temat i zapisz się już dziś!

Czym charakteryzuje się kurs językowy online oferowany przez szkołę językową Gerelis? 

Przede wszystkim szkoła językowa Gerelis oferuje kursy językowe online na wszystkich poziomach od A1 do C2. Na kurs może zatem zapisać się osoba, która zna już język obcy na pewnym poziomie albo taka, która chce się go nauczyć od podstaw. Dostępne są kursy online angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia online, podobnie jak stacjonarne organizowane w szkole językowej w centrum Wrocławia są prowadzone przez native speakerów, a także polskich lektorów języka angielskiego, niemieckiego czy też hiszpańskiego. Mogą być prowadzone w trybie 50/50, czyli 50% zajęć z native speakerem i 50% z lektorem języka obcego albo w całości przez native speakera od poziomu B2 i takie same zasady obowiązują w przypadku kursów językowych online. Wystarczy mieć do dyspozycji sprzęt z dostępem do Internetu o odpowiedniej szybkości i przepustowości. Kursy odbywają się na platformie Zoom, zatem należy sprawdzić, czy spełnia się wymogi platformy elearningowej.

Dzięki temu można uczestniczyć w kursie bez przeszkód. Jest to o tyle istotne, że zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym i oparte są na metodzie naturalnej, czyli konwersacji. Nie może być zatem mowy o przerywaniu dźwięku czy obrazu. Również na zajęciach online wykorzystywana jest stosowanie gier i zabaw językowych. Na kursie online nie ma jedynie zwierząt, które obecne są w szkole stacjonarnej Gerelis. W tym samym budynku znajduje się bowiem dom tymczasowy i zwierzęta swobodnie przemieszczają się po salach, gdzie odbywają się kursy. Poza tym można liczyć na wszystkie udogodnienia kursu, a dodatkowo otrzymuje się audiobook z autorskimi materiałami szkoły. Zajęcia nie odbywają się w oparciu o tradycyjne podręczniki, zatem są znacznie ciekawsze. Ponadto podobnie jak w trybie stacjonarnym odbywają się w małych grupach, które liczą od 4 do 6 osób.     

kursy językowe gerelis wrocław

Dzięki kursowi online możesz pogodzić swoje inne obowiązki bez wychodzenia z domu

          

Jak szybkie postępy możesz robić, decydując się na kurs językowy online?  

Metody nauki sprawiają, że na kursie językowym online możesz robić naprawdę szybkie postępy. Już po jednym semestrze możesz nauczyć się posługiwać językiem obcym w stopniu komunikatywnym i poprawić swoje kompetencje językowe o co najmniej jeden stopień. Przede wszystkim znika bariera językowa i nie ma się problemów z posługiwaniem się danym językiem obcym w codziennych sytuacjach. Można o wykorzystać podczas wakacji albo pracy poza granicami Polski. Trzeba również zaznaczyć, że coraz więcej firm wymaga znajomości języka obcego na poziomie B2 lub C1, a zapisując się na taki kurs można przejść przez wszystkie szczeble edukacji i od poziomu podstawowego przejść aż do poziomu eksperckiego. Liczy się tu przede wszystkim samozaparcie, choć zajęcia są prowadzone w na tyle przystępnej formie, że nauka jest naprawdę przyjemna. Jeżeli chcesz poznać wszystkie korzyści zapisania się na kurs językowy online, sprawdź informacje na stronie: https://gerelis.pl/aktualnosci/jakie-sa-zalety-kursow-jezykowych-online/. Dzięki temu podejmiesz decyzję, czy zapisać się na kurs stacjonarny czy też online.       

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Kotły na pellet: Oszczędność energii, ekologia i efektywność energetyczna
  Kotły na pellet: Oszczędność energii, ekologia i efektywność energetyczna

  Wraz z postępującym rozwojem technologii grzewczej, coraz większą popularność zdobywają kotły na pellet. To ekologiczne i efektywne urządzenia, które nie tylko przyczyniają się do ochrony środowiska, ale także mogą generować znaczne oszczędności dla użytkowników. W tym artykule skupimy się na wyjaśnieniu, dlaczego te urządzenia 5 są bardziej efektywne niż tradycyjne kotły, a co za tym idzie, jakie korzyści przynoszą w zakresie oszczędności paliwa.

  Written on wtorek, 05 grudzień 2023 16:53
 • Aaliza konkurencji w SEO dla kancelarii prawnych - jak nie pozostać w tyle?
  Aaliza konkurencji w SEO dla kancelarii prawnych - jak nie pozostać w tyle?

  Prawniczy rynek online stał się niezwykle konkurencyjny. Kancelarie prawne ścigają się w przestrzeni cyfrowej, aby zyskać widoczność i przyciągnąć potencjalnych klientów. Jak zapewnić, aby Twoja praktyka prawna nie została pozostawiona w tyle? Kluczowym krokiem jest dogłębna analiza konkurencji SEO.

  Written on czwartek, 23 listopad 2023 11:29
 • Zalety fundacji rodzinnej – dlaczego warto ją założyć?
  Zalety fundacji rodzinnej – dlaczego warto ją założyć?

  Fundacje rodzinne są coraz częściej wybierane jako sposób na ochronę i zarządzanie majątkiem oraz jego przekazanie przyszłym pokoleniom. Ich rosnąca popularność wynika z korzystnych aspektów podatkowych, które oferują. Jakie korzyści podatkowe wiążą się z utworzeniem fundacji rodzinnej i jak można je wykorzystać zgodnie z obowiązującym prawem?

  Written on czwartek, 23 listopad 2023 11:28
 • Czynnik R290 w pompach ciepła – innowacyjne rozwiązania w odnawialnej energii
  Czynnik R290 w pompach ciepła – innowacyjne rozwiązania w odnawialnej energii

  Pompy ciepła są niezwykle istotnym elementem systemów ogrzewania i chłodzenia, szczególnie w kontekście dzisiejszej troski o środowisko. Jednym z kluczowych składników, który zyskuje coraz większą popularność w branży, jest czynnik chłodniczy R290. Warto przyjrzeć się temu innowacyjnemu składnikowi i zrozumieć, dlaczego pompy ciepła marki Defro zyskują uznanie dzięki jego wykorzystaniu.

  Written on środa, 22 listopad 2023 10:56
 • Kotły gazowe: wygoda, oszczędności i przyjazne dla środowiska rozwiązanie grzewcze
  Kotły gazowe: wygoda, oszczędności i przyjazne dla środowiska rozwiązanie grzewcze

  Kotły gazowe są od lat popularnym rozwiązaniem w dziedzinie ogrzewania domów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Stanowią one niezawodne źródło ciepła, które oferuje użytkownikom zarówno wygodę, jak i liczne korzyści finansowe, przy jednoczesnym szacunku dla środowiska. Niniejszy artykuł skupia się na korzyściach płynących z wykorzystania kotłów gazowych, ich zastosowaniach w domach oraz istotnych aspektach związanych z bezpieczeństwem.

  Written on środa, 22 listopad 2023 10:47
 • Serwis Klimatyzacji Samochodowej Kraków: Twój Klucz do Komfortu Podczas Jazdy
  Serwis Klimatyzacji Samochodowej Kraków: Twój Klucz do Komfortu Podczas Jazdy

  Klimatyzacja w samochodzie to jedno z najważniejszych udogodnień, które współczesne pojazdy oferują. Szczególnie w miastach takich jak Kraków, gdzie letnie temperatury potrafią być bardzo wysokie, serwis klimatyzacji samochodowej jest niezbędny, aby utrzymać komfort jazdy. W tym artykule dowiemy się, dlaczego serwis klimatyzacji jest ważny, jakie usługi oferują krakowskie warsztaty samochodowe i jak dbać o klimatyzację w naszym aucie.

  Written on czwartek, 05 październik 2023 15:04
 • Meble do kuchni - co jest obecnie w modzie?
  Meble do kuchni - co jest obecnie w modzie?

  Urządzając kuchnię, kierujemy się nie tylko własnymi potrzebami czy preferencjami, lecz także obowiązującymi trendami. Estetyka, funkcjonalność oraz nawiązania do natury- to właśnie jest modne w 2023 roku. Czym się kierować, wybierając meble do kuchni?

  Written on poniedziałek, 02 październik 2023 18:27
 • Cross-selling – na czym polega sprzedaż komplementarna?
  Cross-selling – na czym polega sprzedaż komplementarna?

  Chcesz zwiększyć wartość sprzedaży? Wartość zakupów dokonywanych przez klientów wzrośnie, jeśli do wybranych przez nich produktów zaoferujesz przydatne dodatki. Sprawdź, jak działa ta taktyka marketingowa.

  Written on poniedziałek, 18 wrzesień 2023 18:46
 • Zasłony do pokoju dziecka: funkcjonalność i wyjątkowy styl dla malucha
  Zasłony do pokoju dziecka: funkcjonalność i wyjątkowy styl dla malucha

  W aranżacji pokoju dziecka każdy detal ma znaczenie. To przestrzeń, która nie tylko spełnia funkcję snu i odpoczynku, ale również stanowi miejsce zabaw, nauki i kreatywności. Jednym z kluczowych elementów dekoracji pokoju dziecięcego są zasłony. Nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również wpływają na atmosferę i styl pomieszczenia. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego zasłony do pokoju dziecka są nieodzownym elementem, omówimy różne opcje dostępne na rynku i podzielimy się wskazówkami, jak wybrać idealne zasłony, które spełnią oczekiwania zarówno malucha, jak i jego rodziców.

  Written on sobota, 09 wrzesień 2023 16:15
 • Materac 180x190 - Lateksowy, Pianka Visco Memory czy Kieszeniowy? Wybór, Który Odpowiada Twoim Potrzebom
  Materac 180x190 - Lateksowy, Pianka Visco Memory czy Kieszeniowy? Wybór, Który Odpowiada Twoim Potrzebom

  Wybór materaca to jedna z najważniejszych decyzji dotyczących naszego snu i ogólnego komfortu życia. Materace różnią się między sobą pod względem rodzaju wypełnienia i konstrukcji, co ma wpływ na komfort snu i wsparcie dla ciała. W artykule tym przyjrzymy się trzem popularnym rodzajom materaca 180x 190 cm: lateksowym, z pianką Visco Memory oraz kieszeniowym. Porównamy te rodzaje materacy pod kątem ich zalet, cech i odpowiedniości do różnych potrzeb. Pozwoli to Ci dokonać świadomego wyboru, który odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 11:18