wtorek, 23 sierpień 2022 16:16

Czy kurs językowy online może pozwolić Ci zdobyć odpowiednie kompetencje językowe?

kursy językowe online kursy językowe online Gerelis

Na temat kursów językowych prowadzonych online narosło wiele mitów. Wiele osób sądzi, że są to pieniądze wyrzucone w błoto, bo de facto wymagają tylko i wyłącznie samodzielnej pracy nad każdą umiejętnością, czyli mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania.

Ale tak być nie musi. W końcu dużo zależy od stopnia zaangażowania szkoły językowej. Warto zdecydować się na ofertę Gerelis z Wrocławia i wybrać kursy prowadzone metodą naturalną. Dowiedz się więcej na ten temat i zapisz się już dziś!

Czym charakteryzuje się kurs językowy online oferowany przez szkołę językową Gerelis? 

Przede wszystkim szkoła językowa Gerelis oferuje kursy językowe online na wszystkich poziomach od A1 do C2. Na kurs może zatem zapisać się osoba, która zna już język obcy na pewnym poziomie albo taka, która chce się go nauczyć od podstaw. Dostępne są kursy online angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia online, podobnie jak stacjonarne organizowane w szkole językowej w centrum Wrocławia są prowadzone przez native speakerów, a także polskich lektorów języka angielskiego, niemieckiego czy też hiszpańskiego. Mogą być prowadzone w trybie 50/50, czyli 50% zajęć z native speakerem i 50% z lektorem języka obcego albo w całości przez native speakera od poziomu B2 i takie same zasady obowiązują w przypadku kursów językowych online. Wystarczy mieć do dyspozycji sprzęt z dostępem do Internetu o odpowiedniej szybkości i przepustowości. Kursy odbywają się na platformie Zoom, zatem należy sprawdzić, czy spełnia się wymogi platformy elearningowej.

Dzięki temu można uczestniczyć w kursie bez przeszkód. Jest to o tyle istotne, że zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym i oparte są na metodzie naturalnej, czyli konwersacji. Nie może być zatem mowy o przerywaniu dźwięku czy obrazu. Również na zajęciach online wykorzystywana jest stosowanie gier i zabaw językowych. Na kursie online nie ma jedynie zwierząt, które obecne są w szkole stacjonarnej Gerelis. W tym samym budynku znajduje się bowiem dom tymczasowy i zwierzęta swobodnie przemieszczają się po salach, gdzie odbywają się kursy. Poza tym można liczyć na wszystkie udogodnienia kursu, a dodatkowo otrzymuje się audiobook z autorskimi materiałami szkoły. Zajęcia nie odbywają się w oparciu o tradycyjne podręczniki, zatem są znacznie ciekawsze. Ponadto podobnie jak w trybie stacjonarnym odbywają się w małych grupach, które liczą od 4 do 6 osób.     

kursy językowe gerelis wrocław

Dzięki kursowi online możesz pogodzić swoje inne obowiązki bez wychodzenia z domu

          

Jak szybkie postępy możesz robić, decydując się na kurs językowy online?  

Metody nauki sprawiają, że na kursie językowym online możesz robić naprawdę szybkie postępy. Już po jednym semestrze możesz nauczyć się posługiwać językiem obcym w stopniu komunikatywnym i poprawić swoje kompetencje językowe o co najmniej jeden stopień. Przede wszystkim znika bariera językowa i nie ma się problemów z posługiwaniem się danym językiem obcym w codziennych sytuacjach. Można o wykorzystać podczas wakacji albo pracy poza granicami Polski. Trzeba również zaznaczyć, że coraz więcej firm wymaga znajomości języka obcego na poziomie B2 lub C1, a zapisując się na taki kurs można przejść przez wszystkie szczeble edukacji i od poziomu podstawowego przejść aż do poziomu eksperckiego. Liczy się tu przede wszystkim samozaparcie, choć zajęcia są prowadzone w na tyle przystępnej formie, że nauka jest naprawdę przyjemna. Jeżeli chcesz poznać wszystkie korzyści zapisania się na kurs językowy online, sprawdź informacje na stronie: https://gerelis.pl/aktualnosci/jakie-sa-zalety-kursow-jezykowych-online/. Dzięki temu podejmiesz decyzję, czy zapisać się na kurs stacjonarny czy też online.       

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Sposoby leczenia zębów bez bólu
  Sposoby leczenia zębów bez bólu

  W dzisiejszych czasach leczenie zębów nie musi wiązać się z bólem. Dzięki postępowi technologicznemu i rozwojowi medycyny dentystycznej istnieje wiele sposobów na leczenie zębów bez bólu. W tym poradniku przedstawimy kilka sposobów na to, aby wycieczka do dentysty była bardziej komfortowa. Poznaj różne techniki łagodzenia bólu u stomatologa.

  Written on poniedziałek, 23 styczeń 2023 13:49
 • Dobry sklep z zasłonami ułatwia wybór
  Dobry sklep z zasłonami ułatwia wybór

  Obecnie staramy się poszukiwać dobrego rozwiązania, które bylibyśmy w stanie zastosować w przypadku pokoju dziecięcego.

  Written on poniedziałek, 26 grudzień 2022 13:00
 • Planujesz zakup działki pod budowę domu? Sprawdź zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  Planujesz zakup działki pod budowę domu? Sprawdź zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  Zakup działki to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed każdym inwestorem. Odpowiednio wybrana nieruchomość gruntowa ułatwi nam budowę domu zgodnego z naszymi marzeniami. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję i umówimy termin u notariusza, koniecznie sprawdźmy zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Co to takiego?

  Written on środa, 21 grudzień 2022 12:58
 • Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?
  Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?

  Stosunek seksualny, to niesamowite przeżycie, które dla obojgu partnerów, jest niekiedy spełnieniem ich fantazji erotycznych, lub po prostu, zaspokojeniem potrzeb seksualnych.

  Written on środa, 23 listopad 2022 12:10
 • Jak naprawić samochód po awarii?
  Jak naprawić samochód po awarii?

  Jeśli właśnie miałeś wypadek, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wezwanie pomocy. Jeśli nie jesteś pewien, co robić, zadzwoń na policję lub karetkę pogotowia.

  Written on piątek, 18 listopad 2022 12:27
 • Łóżko z pojemnikiem czy bez – jakie wybrać?
  Łóżko z pojemnikiem czy bez – jakie wybrać?

  Łóżka z pojemnikiem to nowoczesne rozwiązanie w sam raz do małej sypialni. Kiedy warto je wybrać i czy opłaca się wybrać takie właśnie łóżko, a nie na przykład z szufladami? Gdzie szukać dobrych łóżek na lata? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.

  Written on czwartek, 17 listopad 2022 19:19
 • Czym są usługi holowania i pomoc drogowa?
  Czym są usługi holowania i pomoc drogowa?

  Holowanie to usługa, która przydaje się, gdy potrzebujesz pomocy. Usługi te są również znane jako usługi pomocy drogowej lub holowania.

  Written on niedziela, 13 listopad 2022 12:15
 • Ślub cywilny – najważniejsze informacje o jego organizacji
  Ślub cywilny – najważniejsze informacje o jego organizacji

  Wiele osób z różnych względów decyduje się na zawarcie ślubu cywilnego, który odbywa się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Uroczystość ta jest przeważnie skromniejsza niż ślub wyznaniowy.

  Written on sobota, 12 listopad 2022 07:00
 • Dlaczego powinieneś korzystać z pomocy drogowej
  Dlaczego powinieneś korzystać z pomocy drogowej

  Pomoc drogowa to ważna usługa, która może pomóc w sytuacjach awaryjnych. Może być użyty do powrotu na trasę, jeśli masz problemy z samochodem, lub po prostu potrzebujesz pomocy w ogólnej konserwacji samochodu.

  Written on środa, 09 listopad 2022 12:31
 • Narożniki do salonu na wymiar – jakie modele są dostępne?
  Narożniki do salonu na wymiar – jakie modele są dostępne?

  Biorąc pod uwagę różnorodne style aranżacji salonowych wnętrz, mamy dzisiaj naprawdę ogromne pole do popisu. Jednym z najpopularniejszych jest styl skandynawski, który łączy chłodne barwy, minimalizm i nowoczesność.

  Written on sobota, 05 listopad 2022 16:35