piątek, 01 lipiec 2022 15:19

Obsługa zdarzeń drogowych: jak działa pomoc drogowa Świecko Słubice?

pomoc drogowa Świecko Słubice pomoc drogowa Świecko Słubice https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Zdarzenia drogowe to codzienność, do której trzeba się przyzwyczaić. Nie możemy im przeciwdziałać, ale mamy szansę, aby dobrze przygotować się na ich okoliczność.

Kryzysowe sytuacje w trasie najlepiej rozwiązuje pomoc drogowa – usługi stworzone z myślą o kierowcach, którzy na swojej drodze napotkali przejściowe problemy z samochodem. Może to być wypadek albo stłuczka, ale również awaria lub zwykła usterka. Jedne tylko opóźniają wyruszenie w drogę, inne nie pozwalają na kontynuowanie podróży. To właśnie pomoc drogowa Świecko Słubice odpowiada za usuwanie skutków zdarzeń drogowych: zapewnia doraźne naprawy i transport lawetą oraz takie czynności jak wymiana koła czy dowóz paliwa. Przeczytaj, na czym polegają usługi pomocy drogowej!

Dlaczego pomoc drogowa to najlepsza opcja?

Usługi pomocy drogowej to uniwersalność i kompleksowość w jednym. Wsparcie przeznaczone jest dla wszystkich kierowców, którzy w trasie borykają się z problemami z autem. Mogą to być osoby prywatne albo firmy. Na pomoc z https://www.laweta-swiecko.com.pl/ można liczyć bez względu na okoliczności zdarzenia: pracownikom nie jest straszny ani wypadek czy stłuczka, ani awaria pojazdu.

Gdy tylko jest taka możliwość, na pierwszym miejscu zawsze jest naprawa na miejscu zdarzenia. Dzięki temu kierowca oszczędza czas i pieniądze, a podróż samochodem można kontynuować bez zbędnej zwłoki. W razie potrzeby do akcji wkracza nowoczesna laweta, czyli sprzęt zapewniający bezpieczny przewóz pojazdów – powypadkowych, uszkodzonych, zabytkowych i bez aktualnego przeglądu. W przypadku lawety jedynym ograniczeniem są gabaryty: usługi lawety obejmują auta osobowe i terenowe, busy dostawcze, motocykle, wózki widłowe, niektóre przyczepy i maszyny rolnicze.

Naprawy i lawety, czyli wsparcie kierowców przez całą dobę

Pełna obsługa zdarzeń drogowych oferowana przez pomoc drogową to pewność, że uszkodzony pojazd trafi w dobre ręce. Pracownicy firmy błyskawicznie reagują na zgłoszenia niezależnie od pory dnia i nocy, a wezwany na miejsce pracownik zrobi wszystko, aby uruchomić auto jeszcze na miejscu zdarzenia.

Całodobowa pomoc drogowa Świecko Słubice to usuwanie skutków zdarzeń drogowych przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, także w niedziele i święta. Wsparcie kierowców obejmuje specjalistyczny sprzęt i doświadczonych pracowników, czyli wszystko to, co niezbędne, aby sprawnie uporać się z konsekwencjami zdarzenia. Usługi pomocy drogowej pozwalają odetchnąć z ulgą niezależnie od okoliczności – doraźne naprawy oraz transport lawetą to remedium na wypadek, kolizję, awarię czy usterkę.

Celem firmy jest uruchomienie pojazdu bez wizyty w warsztacie. Oznacza to, że pracownik wykona wszystkie możliwe czynności zmierzające do przywrócenia sprawności auta. W niektórych przypadkach wystarczy doraźna naprawa, aby móc ruszyć w dalszą trasę. A jeśli uszkodzenie jest bardziej skomplikowane, oferta pomocy drogowej obejmuje także usługi lawetą – zgodny z przepisami transport pojazdów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Firma zapewnia też między innymi dowóz paliwa, wymianę koła, rozruch silnika z rozładowanym akumulatorem.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie?
  Jak odzyskać zaniżone odszkodowanie?

  Stłuczka samochodowa należy w życiu codziennym do sytuacji najbardziej niepożądanych, powodując szereg negatywnych następstw, których z pewnością chcielibyśmy uniknąć. Oczywiście to nie jedyna życiowa sytuacja, w której przydaje się ubezpieczenie, jest ich więcej. W każdej z nich ubezpieczenie ma nam co do zasady umożliwić bezproblemowe dochodzenie należnego odszkodowania od sprawcy zdarzenia, jednak nie zawsze spełnia ono nasze oczekiwania.

  Written on wtorek, 21 marzec 2023 10:47
 • Skup samochodów – o tych rzeczach musisz wiedzieć
  Skup samochodów – o tych rzeczach musisz wiedzieć

  Kiedy przychodzi Ci sprzedać samochód – to o czym tak naprawdę myślisz? O tym, kto go kupi? Czy może raczej o zysku i wygodzie? Wiele osób nie zna nawet alternatyw dla komisów i ze względu na to daje swoje pojazdy właśnie tam. Czy ma to sens? To już zależy od człowieka, jednak jeśli chodzi o zysk – nie. Skup wydaje się bardziej sensownym pomysłem, dlaczego? Już tłumaczę.

  Written on poniedziałek, 20 marzec 2023 17:26
 • Czym charakteryzuje się okap kuchenny w kształcie tuby?
  Czym charakteryzuje się okap kuchenny w kształcie tuby?

  Okap kuchenny to urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Sprzęt ułatwia gotowanie oraz sprawia, że szafki kuchenne prezentują się w sposób estetyczny. Na rynku istnieje wiele modeli okapów, jednak coraz popularniejszym staje się ten w kształcie tuby. Dowiedz się, czym charakteryzuje się taki wariant urządzenia i oceń, czy sprawdzi się on w Twojej kuchni.

  Written on niedziela, 26 luty 2023 13:14
 • Sposoby leczenia zębów bez bólu
  Sposoby leczenia zębów bez bólu

  W dzisiejszych czasach leczenie zębów nie musi wiązać się z bólem. Dzięki postępowi technologicznemu i rozwojowi medycyny dentystycznej istnieje wiele sposobów na leczenie zębów bez bólu. W tym poradniku przedstawimy kilka sposobów na to, aby wycieczka do dentysty była bardziej komfortowa. Poznaj różne techniki łagodzenia bólu u stomatologa.

  Written on poniedziałek, 23 styczeń 2023 13:49
 • Firmy produkujące środki ochrony roślin
  Firmy produkujące środki ochrony roślin

  Ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę ze znaczenia środków ochrony roślin, branża odnotowuje gwałtowny wzrost ich dystrybucji. Dzieje się tak dlatego, że firmy takie jak Ciech Agro Polska produkujące środki ochrony roślin są odpowiedzialne za utrzymanie bezpiecznych źródeł żywności i przyczynianie się do rozwoju społeczno-gospodarczego.

  Written on poniedziałek, 16 styczeń 2023 11:29
 • Halvetic – jakie jest jego prawidłowe dawkowanie?
  Halvetic – jakie jest jego prawidłowe dawkowanie?

  Halvetic to skuteczny środek do zwalczania chwastów, który charakteryzuje się połową dawki substancji czynnej w porównaniu do standardowych produktów. Jego zaletą jest szeroki zakres stosowania, ponieważ może być używany na różne rodzaje upraw i przeciwko różnym rodzajom chwastów.

  Written on piątek, 06 styczeń 2023 10:57
 • Dobry sklep z zasłonami ułatwia wybór
  Dobry sklep z zasłonami ułatwia wybór

  Obecnie staramy się poszukiwać dobrego rozwiązania, które bylibyśmy w stanie zastosować w przypadku pokoju dziecięcego.

  Written on poniedziałek, 26 grudzień 2022 13:00
 • Planujesz zakup działki pod budowę domu? Sprawdź zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
  Planujesz zakup działki pod budowę domu? Sprawdź zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  Zakup działki to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed każdym inwestorem. Odpowiednio wybrana nieruchomość gruntowa ułatwi nam budowę domu zgodnego z naszymi marzeniami. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję i umówimy termin u notariusza, koniecznie sprawdźmy zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Co to takiego?

  Written on środa, 21 grudzień 2022 12:58
 • Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?
  Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?

  Stosunek seksualny, to niesamowite przeżycie, które dla obojgu partnerów, jest niekiedy spełnieniem ich fantazji erotycznych, lub po prostu, zaspokojeniem potrzeb seksualnych.

  Written on środa, 23 listopad 2022 12:10
 • Jak naprawić samochód po awarii?
  Jak naprawić samochód po awarii?

  Jeśli właśnie miałeś wypadek, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wezwanie pomocy. Jeśli nie jesteś pewien, co robić, zadzwoń na policję lub karetkę pogotowia.

  Written on piątek, 18 listopad 2022 12:27