środa, 18 maj 2022 17:02

Ubezpieczenie szeroko – flotowe

Ubezpieczenie szeroko – flotowe Ubezpieczenie szeroko – flotowe Zdjęcie autorstwa Mikhail Nilov z Pexels

Ubezpieczenie szeroko – flotowe to ubezpieczenie wszystkich swoich samochodów, które posiada przedsiębiorca. Ubezpieczenie szeroko – flotowe jest bardzo cenione ze względu na fakt, że jest ono korzystniejsze finansowo.

Firmy takie jak Grupa DBK bardzo doceniają przedsiębiorców, którzy powierzają 100% zaufanie jej usługom. Dlatego oferują im różnorodne ubezpieczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie szeroko – flotowe; rodzaje i charakterystyka

Grupa DBK jak żadna inna firma zna dylematy firm przewozowych. Ubezpieczenie szeroko – flotowe to rodzaj ubezpieczenia, które bardzo sprawnie funkcjonuje w społeczeństwie ze względu na korzystny pakiet usług. Są nimi:Obowiązkowe ubezpieczenie drogowe; bez niego samochód nie jest dopuszczony do ruchu drogowego, a co za tym idzie z formalnego punktu widzenia nie może opuścić bram garażowych i może być jedynie holowany na lawecie. Takie ubezpieczenie chroni przed opieszałością niektórych uczestników ruchu drogowego, którzy przeceniają swoje możliwości. Dzięki temu nawet w przypadku stłuczek i wypadków niezależnie od winy kierowcy ubezpieczyciel pokryje koszty napraw obu samochodów.

 • Ubezpieczenie całkowite; jest to ubezpieczenie, które zabezpiecza klienta w przypadku najgroźniejszych sytuacji prowadzących do całkowitego uszkodzenia samochodu. W przypadku posiadania ubezpieczenia GAP właściciel samochodu otrzyma 100% zwrot wartości samochodu.
 • Assistance; nawet w dalekich podróżach podczas awarii wewnętrznej samochodu można liczyć na lawetę z ofertą Truck Assitance!

Ubezpieczenie pracowników

Ubezpieczenie szeroko – flotowe może obejmować również swoich pracowników. Kierowcy również mogą być narażeni na różne wypadki, kradzieże czy inne nieprzyjemności, które trudno przewidzieć. W takim przypadku warto jest objąć wszystkich swoich pracowników ubezpieczeniem gwarantując im spokój i bezpieczeństwo na każdym kilometrze trasy – niezależnie od miejsca na świecie, w którym aktualnie się znajdują.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Tych ubrań unikaj, jeśli chcesz zawsze wyglądać stylowo
  Tych ubrań unikaj, jeśli chcesz zawsze wyglądać stylowo

  Moda nieustannie się zmienia, o czym prędzej czy później przekonuje się każda z nas. Jednak, chociaż jest to branża niezwykle dynamiczna i zdająca nigdy się nie zatrzymywać, to i w jej przypadku możemy znaleźć rzeczy niezmienne.

  Written on poniedziałek, 04 lipiec 2022 11:39
 • Transport pojazdów uszkodzonych: kiedy laweta z Niemiec?
  Transport pojazdów uszkodzonych: kiedy laweta z Niemiec?

  Przejściowe problemy z samochodem albo awaria uniemożliwiająca kontynuowanie podróży. Codzienność w trasie to nie tylko godziny jazdy, ale także niespodziewane zdarzenia drogowe: usterki, kolizje i wypadki.

  Written on piątek, 01 lipiec 2022 15:24
 • Obsługa zdarzeń drogowych: jak działa pomoc drogowa Świecko Słubice?
  Obsługa zdarzeń drogowych: jak działa pomoc drogowa Świecko Słubice?

  Zdarzenia drogowe to codzienność, do której trzeba się przyzwyczaić. Nie możemy im przeciwdziałać, ale mamy szansę, aby dobrze przygotować się na ich okoliczność.

  Written on piątek, 01 lipiec 2022 15:19
 • Budujesz z betonu komórkowego? Sprawdź, jaka zaprawa klejowa będzie Ci potrzebna!
  Budujesz z betonu komórkowego? Sprawdź, jaka zaprawa klejowa będzie Ci potrzebna!

  Beton komórkowy doskonale sprawdza się,  jako materiał murowy do wznoszenia przegród różnego typu, z uwagi na jego łatwość wykonawczą i wysoką izolacyjność termiczną.

  Written on czwartek, 30 czerwiec 2022 15:58
 • Mieszkanie wykończone pod klucz – gdzie kupić i dlaczego warto?
  Mieszkanie wykończone pod klucz – gdzie kupić i dlaczego warto?

  Zakup nowego mieszkania to poważna inwestycja, która wymaga niemałych nakładów finansowych. Oferty deweloperów są zróżnicowane pod względem cen oraz zawartości. Zdecydowanie warto wziąć pod uwagę rozwiązanie w postaci mieszkania wykończonego pod klucz.

  Written on środa, 29 czerwiec 2022 17:01
 • Obsługa prawna firm. Dlaczego warto korzystać z usług prawnika?
  Obsługa prawna firm. Dlaczego warto korzystać z usług prawnika?

  Korzystanie z obsługi prawnej firm niesie ze sobą wiele korzyści, m.in. oszczędności i wygodę, ale nie są to jedyne zalety, dla których wielu przedsiębiorców decyduje się na takie rozwiązanie. Zobaczmy, co jeszcze ich przekonuje.

  Written on czwartek, 23 czerwiec 2022 10:17
 • Jak wyróżnić przesyłki w biznesie?
  Jak wyróżnić przesyłki w biznesie?

  Konkurencja praktycznie w każdej branży jest bardzo duża.

  Written on wtorek, 21 czerwiec 2022 16:53
 • Kiedy pomoc drogowa to najlepsze wsparcie w trasie?
  Kiedy pomoc drogowa to najlepsze wsparcie w trasie?

  Czy zdarzeniom drogowym można przeciwdziałać? Nie ma pewnego sposobu, aby uniknąć wypadku, stłuczki czy awarii samochodu. Jednak kierowca nie musi zdawać się na przypadek – gdy w drodze pojawią się przejściowe problemy, wystarczy wybrać numer do pomocy drogowej.

  Written on piątek, 17 czerwiec 2022 17:39
 • Inteligentny program do zarządzania flotą pojazdów ciężarowych
  Inteligentny program do zarządzania flotą pojazdów ciężarowych

  Inteligentny program do zarządzania flotą pojazdów ciężarowych zawiera w sobie ułatwienia pozwalające na poprawę jakości prowadzonej firmy. Przedsiębiorcy, którzy jeszcze nie zainwestowali w programy telematyczne powinni poważnie się nad tym zastanowić. Pozwalają one na ułatwienie codziennej pracy jednocześnie chroniąc firmę przed karami i kradzieżami.

  Written on środa, 15 czerwiec 2022 18:47
 • Praliny wiśniowe w czekoladzie czyli pyszny i wykwintny upominek na każdą okazję
  Praliny wiśniowe w czekoladzie czyli pyszny i wykwintny upominek na każdą okazję

  W trakcie życia przytrafia nam się wiele sytuacji, które wymagają od nas kupienia podarku. Często nie chodzi nawet o wymóg, ale o naszą szczerą chęć obdarowania bliskiej nam osoby. Zdarza się, że wybór prezentu wcale nie zachodzi gładko. Spędzamy więc czas na rozmyślaniach i poszukiwaniach. Czy da się tego uniknąć i czy istnieje prezent, sprawdzający się na każdą okazję?

  Written on wtorek, 14 czerwiec 2022 15:41