środa, 18 maj 2022 17:02

Ubezpieczenie szeroko – flotowe

Ubezpieczenie szeroko – flotowe Ubezpieczenie szeroko – flotowe Zdjęcie autorstwa Mikhail Nilov z Pexels

Ubezpieczenie szeroko – flotowe to ubezpieczenie wszystkich swoich samochodów, które posiada przedsiębiorca. Ubezpieczenie szeroko – flotowe jest bardzo cenione ze względu na fakt, że jest ono korzystniejsze finansowo.

Firmy takie jak Grupa DBK bardzo doceniają przedsiębiorców, którzy powierzają 100% zaufanie jej usługom. Dlatego oferują im różnorodne ubezpieczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie szeroko – flotowe; rodzaje i charakterystyka

Grupa DBK jak żadna inna firma zna dylematy firm przewozowych. Ubezpieczenie szeroko – flotowe to rodzaj ubezpieczenia, które bardzo sprawnie funkcjonuje w społeczeństwie ze względu na korzystny pakiet usług. Są nimi:Obowiązkowe ubezpieczenie drogowe; bez niego samochód nie jest dopuszczony do ruchu drogowego, a co za tym idzie z formalnego punktu widzenia nie może opuścić bram garażowych i może być jedynie holowany na lawecie. Takie ubezpieczenie chroni przed opieszałością niektórych uczestników ruchu drogowego, którzy przeceniają swoje możliwości. Dzięki temu nawet w przypadku stłuczek i wypadków niezależnie od winy kierowcy ubezpieczyciel pokryje koszty napraw obu samochodów.

 • Ubezpieczenie całkowite; jest to ubezpieczenie, które zabezpiecza klienta w przypadku najgroźniejszych sytuacji prowadzących do całkowitego uszkodzenia samochodu. W przypadku posiadania ubezpieczenia GAP właściciel samochodu otrzyma 100% zwrot wartości samochodu.
 • Assistance; nawet w dalekich podróżach podczas awarii wewnętrznej samochodu można liczyć na lawetę z ofertą Truck Assitance!

Ubezpieczenie pracowników

Ubezpieczenie szeroko – flotowe może obejmować również swoich pracowników. Kierowcy również mogą być narażeni na różne wypadki, kradzieże czy inne nieprzyjemności, które trudno przewidzieć. W takim przypadku warto jest objąć wszystkich swoich pracowników ubezpieczeniem gwarantując im spokój i bezpieczeństwo na każdym kilometrze trasy – niezależnie od miejsca na świecie, w którym aktualnie się znajdują.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

 • Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?
  Tabletka dzień po - jak uzyskać receptę?

  Stosunek seksualny, to niesamowite przeżycie, które dla obojgu partnerów, jest niekiedy spełnieniem ich fantazji erotycznych, lub po prostu, zaspokojeniem potrzeb seksualnych.

  Written on środa, 23 listopad 2022 12:10
 • Jak naprawić samochód po awarii?
  Jak naprawić samochód po awarii?

  Jeśli właśnie miałeś wypadek, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wezwanie pomocy. Jeśli nie jesteś pewien, co robić, zadzwoń na policję lub karetkę pogotowia.

  Written on piątek, 18 listopad 2022 12:27
 • Łóżko z pojemnikiem czy bez – jakie wybrać?
  Łóżko z pojemnikiem czy bez – jakie wybrać?

  Łóżka z pojemnikiem to nowoczesne rozwiązanie w sam raz do małej sypialni. Kiedy warto je wybrać i czy opłaca się wybrać takie właśnie łóżko, a nie na przykład z szufladami? Gdzie szukać dobrych łóżek na lata? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższym artykule.

  Written on czwartek, 17 listopad 2022 19:19
 • Czym są usługi holowania i pomoc drogowa?
  Czym są usługi holowania i pomoc drogowa?

  Holowanie to usługa, która przydaje się, gdy potrzebujesz pomocy. Usługi te są również znane jako usługi pomocy drogowej lub holowania.

  Written on niedziela, 13 listopad 2022 12:15
 • Ślub cywilny – najważniejsze informacje o jego organizacji
  Ślub cywilny – najważniejsze informacje o jego organizacji

  Wiele osób z różnych względów decyduje się na zawarcie ślubu cywilnego, który odbywa się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Uroczystość ta jest przeważnie skromniejsza niż ślub wyznaniowy.

  Written on sobota, 12 listopad 2022 07:00
 • Dlaczego powinieneś korzystać z pomocy drogowej
  Dlaczego powinieneś korzystać z pomocy drogowej

  Pomoc drogowa to ważna usługa, która może pomóc w sytuacjach awaryjnych. Może być użyty do powrotu na trasę, jeśli masz problemy z samochodem, lub po prostu potrzebujesz pomocy w ogólnej konserwacji samochodu.

  Written on środa, 09 listopad 2022 12:31
 • Narożniki do salonu na wymiar – jakie modele są dostępne?
  Narożniki do salonu na wymiar – jakie modele są dostępne?

  Biorąc pod uwagę różnorodne style aranżacji salonowych wnętrz, mamy dzisiaj naprawdę ogromne pole do popisu. Jednym z najpopularniejszych jest styl skandynawski, który łączy chłodne barwy, minimalizm i nowoczesność.

  Written on sobota, 05 listopad 2022 16:35
 • Fakty na temat bawełny, których nie znasz
  Fakty na temat bawełny, których nie znasz

  Bawełna nieustannie zaskakuje swoimi zastosowaniami i możliwościami. Ta roślina bardzo uniwersalna ma wiele zastosowań.

  Written on środa, 02 listopad 2022 09:32
 • Kompletny przewodnik po pomocy drogowej z lawetą i jak może to zaoszczędzić czas, pieniądze i bóle głowy
  Kompletny przewodnik po pomocy drogowej z lawetą i jak może to zaoszczędzić czas, pieniądze i bóle głowy

  Holowanie jest zjawiskiem powszechnym w dzisiejszym świecie. Niezależnie od tego, czy jest to wypadek, awaria, czy z jakiegokolwiek innego powodu, potrzeba pomocy drogowej może się zdarzyć w każdej chwili.

  Written on wtorek, 25 październik 2022 11:13
 • Korzyści ze strzelania na strzelnicy
  Korzyści ze strzelania na strzelnicy

  Wszyscy mamy do czynienia ze stresem w ciągu naszego życia, nawet najbardziej zrelaksowani i wyluzowani wśród nas. W naszych prymitywnych dniach pierwsi ludzie polegali na stresie, aby wydobyć ich z napiętych sytuacji.

  Written on środa, 19 październik 2022 17:40